Obniżanie kosztów tłumaczeń angielskiego

2016-08-26 admin Bez kategorii

Obniżanie kosztów tłumaczeń angielskiego to jeden z naszych priorytetów. W myśl idei przyświecającej działalności biura, chcemy dostarczać Państwu wysokiej jakości translacje w rozsądnych cenach. Nie inaczej jest z przekładami polsko angielskimi i angielsko polskimi. Niższe ceny przekładów determinuje jednak kilka czynników, które warto Państwu przybliżyć.

Na mniejszy rachunek mogą wpłynąć następujące kwestie:

Obniżanie kosztów tłumaczeń angielskiego – nasze rady

  1. Łączna objętość tłumaczeń angielskiego – obniżenie kosztów tłumaczeń angielskiego jest zależne od ilości stron rozliczeniowych przekazywanych jednorazowo do realizacji. Dla przekładów o znacznym rozmiarze nasze biuro tłumaczeń stosuje rabaty oraz zmniejszone stawki jednostkowe. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila z zapytaniem ofertowym odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. Przygotowując dokumenty do tłumaczenia warto dokładanie przeanalizować zakres przekładu.
  2. Czas realizacji – obniżenie kosztów tłumaczeń angielskiego nie jest bezpośrednio zależne od czasu realizacji.  Dokumenty o charakterze standardowym realizowane są w miarę zapotrzebowania. Bardziej skomplikowane teksty radzimy jednak wysyłać ze stosownym wyprzedzeniem. Przy krótkich terminach, dla przekładów specjalistycznych angielskiego stawki mogą ulec zmianie.
  3. Staż we współpracy z Protlumaczenia.pl – obniżenie kosztów tłumaczeń angielskiego jest również możliwe przez stałą współpracę z Protlumaczenia.pl. Lojalnym klientom biura proponujemy korzystne dewaluacje cen. Biuro tłumaczeń angielskiego  jest firmą szanującą Państwa przywiązanie do naszej marki.
  4. Jednoczesne zamówienie wielu lokalizacji językowych – obniżenie kosztów tłumaczeń angielskiego wynika również z zamówienia kilku wersji językowych tego samego dokumentu. Protlumaczenia.pl wykonują translacje w prawie 30 językach obcych na ponad 80 sposobów. Oprócz języka angielskiego obsługujemy między innymi: niemiecki, czeski, duński , szwedzki i norweski. Przykładem tego rodzaju zleceń mogą być tłumaczenia stron WWW. Przy wyborze kilku wersji językowych ceny ulegają znacznemu zmniejszeniu.
Obniżanie kosztów tłumaczeń angielskiego - nasze rady
Obniżanie kosztów tłumaczeń angielskiego – nasze rady

Obniżenie kosztów tłumaczeń angielskiego jest dodatkowym czynnikiem wpływającym korzystnie na kooperację z biurem tłumaczeń.  Pracownicy biura obsługi klienta są zawsze skłonni do doradzenia Państwu jak zaoszczędzić na przekładach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *