Aktualności

Protlumaczenia Cities
2019-03-24 admin Tłumaczenia angielskiego

2019 rok przyniósł nam sporo nowych niespodzianek. Oprócz tłumaczeń angielskiego otworzyliśmy się także na inne języki obcy. Z naszą ofertą chcemy bowiem docierać, nie tylko do mieszkańców Grudziądza, ale także innych miejscowości w kraju. Lata 2017 i 2018 wzmogły ten proces. Z firmy o zasięgu lokalnym, staliśmy się biurem, z którego usług korzystają klienci w […]

CZYTAJ WIĘCEJ
Tłumaczenia angielskiego 2019
2019-01-17 admin Tłumaczenia angielskiego

Angielski to jeden z najbardziej znanych języków świata. Nie sposób pominąć jego znaczenia, patrząc na otaczający nas świat. Mową Szekspira posługuje się bardzo wiele osób. Czy jednak na tyle dobrze, że jego tłumaczenia są zupełnie niepotrzebne ? Odpowiedź jest oczywiście negatywna. Znaczenie przekładów angielskiego nie słabnie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Tłumaczenia lekarskie angielskiego
2018-10-07 admin Tłumaczenia angielskiego

Życzenia zdrowia to obok miłości i pieniędzy, jedne z najczęstszych życzeń, które składamy najbliższym. Nasz stan fizyczny jest niejako wyznacznikiem jakości życia. Człowiek, którego organizm choruje czuje się o wiele gorzej i to nie tylko pod względem czysto cielesnym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Język angielski mową biznesu
2018-10-02 admin Tłumaczenia angielskiego

Żyjemy w czasach, w których dominującą rolę odgrywa komunikacja. Od należytego przepływu informacji zależy naprawdę wiele. To dzięki swobodnej wymianie zdań, myśli oraz komunikatów ludziom udaje się osiągać sukces. Fakt ten ma niebagatelne znaczenie w biznesie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Wykorzystaj angielski w biznesie
2018-09-30 admin Tłumaczenia angielskiego

To, że jedne firmy osiągają sukces, a inne są skazane na porażkę jest składową wielu różnorodnych czynników. Tylko na pozór bowiem, podmioty z tej samej branży funkcjonują bardzo podobnie. Pomijając wdrożone procedury, poziom obsługi klienta czy wykorzystywaną technologię jak zawsze „diabeł tkwi w szczegółach”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Potencjał tłumaczeń angielskiego
2018-09-25 admin Bez kategorii

Angielski to jeden z tych języków, który zna większość osób zajmujących się biznesem. Można powiedzieć, że z roku na rok jego znaczenie rośnie wprost proporcjonalnie do postępującej globalizacji. Firmy coraz częściej bowiem rozszerzają horyzonty swojego działania o rynki zagraniczne. Chcąc funkcjonować w rzeczywistości, która wymaga przełamywania barier językowych nie można ignorować jego znaczenia.

CZYTAJ WIĘCEJ
Rola tłumaczeń angielskiego
2017-05-06 admin Tłumaczenia angielskiego

Nie sposób przecenić roli jaką odgrywa język angielski we współczesnym świecie. Mowa ta stała się iście światowym językiem. Po angielsku mówimy przy okazji spotkań towarzyskich, biznesowych czy innych okazjach do kontaktu z obcokrajowcami. Język angielski to swojego rodzaju pomost komunikacyjny. Jego popularność bierze się przede wszystkim z powszechności.

CZYTAJ WIĘCEJ
Tłumaczenie dokumentów od aut sprowadzonych z zagranicy
2017-04-09 admin Bez kategorii

Tłumaczenie dokumentów od aut sprowadzonych z zagranicy to jedna ofert Prolumczenia.pl. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy osoby z całej Polski. Biuro tłumaczeń online posiada swoją lokalizację w takich miastach jak: Bydgoszcz, Świecie i Grudziądz. Klientom spoza wyżej wymienionych miejsc zachęcamy do współpracy  online.

CZYTAJ WIĘCEJ
Tłumacz przysięgły angielskiego Świecie
2017-01-20 admin Tłumaczenia angielskiego

Tłumacz przysięgły angielskiego Świecie to nasza oferta z zakresu tłumaczeń angielskiego. Do kooperacji w zakresie omawianej grupy przekładów zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Biuro tłumaczeń zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego 86 w Świeciu. Jesteśmy do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.

CZYTAJ WIĘCEJ
Język angielski tłumacz przysięgły
2016-12-21 admin Tłumaczenia angielskiego

Język angielski tłumacz przysięgły jest usługą, która powstałą z uwagi na spore zainteresowania translacjami polsko angielskimi. Do kooperacji w zakresie omawianej grupy przekładów zapraszamy firmy i osoby prywatne. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego swoją działalność prowadzi na dwóch płaszczyznach:

CZYTAJ WIĘCEJ