Tłumaczenia zwykłe angielskiego

Tłumaczenia zwyczajne angielskiego to propozycja przekładów polsko angielskich oraz angielsko polskich przeznaczona dla firm oraz osób prywatnych. Protlumaczenia.pl oferują Państwu translacje nie wymagające poświadczenia realizowane droga elektroniczną. Przekłady zwykłe angielskiego odnoszą się do wielu sfer, związanych z działalnością gospodarczą oraz prywatną. Na ogół ich zadaniem jest dostarczanie informacji na temat treści danego dokumentu. Fakt ten nie oznacza oczywiście, że tłumaczenia angielskiego są mniej profesjonalne.  Nasza firma rozlicza ten rodzaj tłumaczeń w oparciu o limit 1800 znaków ze spacjami dla jednej jednostki tłumaczeniowej. Wszystkie zlecenia wyceniane są według zasady: co do znaku. Najczęściej translacje zwykłe angielskiego zleca się przy okazji:

Tłumaczenia zwykłe angielskiego – zakres usług translacyjnych

  • Tłumaczenia stron WWW – przekłady zwykłe angielskiego pełnią rolę agregatora treści przeznaczonych dla klienta obcojęzycznego. Nasza firma wykonuje profesjonalne lokalizacje strony Internetowej na wybrane przez Państwa języki. W przypadku tłumaczeń polsko angielskich lub angielsko polskich o większej objętości, udzielamy stosownych rabatów oraz obniżek cen.
  • Tłumaczenia CV i listów motywacyjnych – przekłady zwykłe angielskiego mogą pomóc w zdobyciu wymarzonej posady. Ubiegając się o pracę w Polsce lub zagranicą warto zlecić przygotowanie profesjonalnych tłumaczeń doświadczonym filologom angielskiego. Naszą dewizą jest dostarczanie wysokiej jakości przekładów w rozsądnych cenach.
  • Tłumaczenia prezentacji multimedialnych i ofert handlowych – przekłady zwykłe angielskiego są nieodzownym partnerem dla biznesu. Dzięki ich dostępności możliwe jest przygotowanie profesjonalnych materiałów handlowych. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa z Polski oraz zagranicy. Dobrze wykonane tłumaczenia mogą być kamieniem węgielnym i podwaliną pod poszerzenie rynków zbytu.
  • Tłumaczenia pism urzędowych – translacje zwykłe angielskiego są zamawiane również, w przypadku otrzymania korespondencji z zagranicy. Ich ideą jest szybkie przekazanie informacji zwrotnej. Po zapoznaniu Państwa z treścią otrzymanej wiadomości, możemy również przygotować stosowną odpowiedź . W podanym zakresie Protlumaczenia.pl podejmą się również trwałej kooperacji przy obsłudze korespondencji biznesowej. Stałym partnerom udzielamy rabatów i korzystnych obniżek cen. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego pozostaje do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila odpisujemy w czasie krótszym niż 24 godziny.
Tłumaczenia zwykłe angielskiego
Przekłady zwykłe angielskiego