Tłumaczenia prawnicze angielskiego

Tłumaczenia prawnicze angielskiego to nasza propozycja realizacji przekładów polsko angielskich oraz polsko angielskich, przeznaczona dla firm oraz osób prywatnych. Przekłady, o których mowa realizowane są w konfiguracji zwykłej oraz przysięgłej. Nasza kadra specjalistów ds. obsługi klienta zapewnia Państwu akces do osób posiadających niezbędne doświadczenie w realizowaniu, tego rodzaju translacji. Do przesyłania zapytań, zapraszamy przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość, odpowiadamy zwykle w czasie krótszym niż 1 doba. Kompetentna kadra tłumaczy angielskiego jest swoistym panaceum na bolączki związane z przygotowaniem translacji angielskiego o charakterze prawniczym. Przekłady tego rodzaju wykonywane są najczęściej przy okazji sporządzania:

Tłumaczenia prawnicze angielskiego – tłumaczenia przysięgłe angielskiego

  • Tłumaczeń dokumentacji przetargowej – tłumaczenia prawnicze angielskiego wykorzystywane są w celu przygotowania dokumentów umożliwiających udział w postępowaniach przetargowych. Gro firm szuka swojej szansy rozwoju w zdobyciu zamówienia zagranicą. Do kooperacji zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, które w efekcie gry rynkowej, szukają profesjonalnych rozwiązań lingwistycznych. Jesteśmy zainteresowani stałymi formami kooperacji. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne formy premiowania.
  • Tłumaczenia KRS spółek – przekłady angielskiego w zakresie spółek tyczą się także przekładów KRS. Dokumenty założycielskie spółek bywają podstawą do rozpoczęcia współpracy międzynarodowej. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich wysiłków, aby oddane translacje nie zawierały błędów w poszczególnych wpisach i były przygotowane estetycznie.
  • Tłumaczenia na potrzeby sądów – przekłady angielskiego w dużej mierze obejmują również przekłady dokumentów na potrzeby sądów. Trudno jest wskazać wszystkie rodzaje zamawianych tłumaczeń, z uwagi na ich mnogość. Z reguły każde postępowanie, różni się znacząco od siebie. W każdym z przypadków, nasi tłumacze przysięgli języka angielskiego są do Państwa dyspozycji względem wszelkich rodzajów przekładu. Do podjęcia współpracy z naszym gronem filologów zapraszamy osoby fizyczne oraz kancelarie prawne.
  • Tłumaczenia umów – translacje angielskiego bywają nieodzowną częścią rzeczywistości społeczno gospodarczej. Celem sporządzania tego rodzaju przekładów jest potrzeba okazania się regulacjami zawartymi w poszczególnych punktach takiego dokumentu. Tłumaczenia prawnicze angielskiego w zakresie umów wykonuje się na potrzeby banków, urzędów oraz we współpracy pomiędzy podmiotami biznesowymi.
lawyer
Tłumaczenia prawnicze angielskiego – tłumaczenia przysięgłe angielskiego