Protlumaczenia Cities

2019-03-24 admin Tłumaczenia angielskiego

2019 rok przyniósł nam sporo nowych niespodzianek. Oprócz tłumaczeń angielskiego otworzyliśmy się także na inne języki obcy. Z naszą ofertą chcemy bowiem docierać, nie tylko do mieszkańców Grudziądza, ale także innych miejscowości w kraju. Lata 2017 i 2018 wzmogły ten proces. Z firmy o zasięgu lokalnym, staliśmy się biurem, z którego usług korzystają klienci w całym kraju.

Nie zapominając o najbliższym otoczeniu chcielibyśmy się  przedstawić Państwu nasz nowy projekt. Protlumaczenia Cities to nasze najnowsze dziecko, które przybrało ramy portalu Internetowego, poprzez który można zamówić przekłady. Przypominamy, że oferta firmy obejmuje ponad 40 języków obcych, tłumaczonych na 120 sposobów. Zapraszamy do zamawiania u nas:

Protlumaczenia Cities dla mieszkańców Polski

  • Tłumaczeń przysięgłych – przekłady poświadczone są pomocne nie tylko w życiu prywatnym, ale również w biznesie. W czasach zglobalizowania procesów gospodarczych, wykorzystuje się je tak do sprzedaży jak i zakupów. Translacje pomagają wyjść firmom poza obręb swojego oddziaływania i stale go poszerzać. Klientom prywatnym przydają się one w czynnościach związanych z kontynuowaniem nauki lub w rozwoju zawodowym. Nasze biuro tłumaczeń obsługuje prawie wszystkie nowożytne języki świata. Dysponujemy bogatym kadrowo zespołem doświadczonych filologów.
  • Tłumaczeń specjalistycznych – nie każdy tekst napisany w języku obcym jest na tyle prosty, że jego trudom może podołać każdy językowiec. Wśród dostarczanych nam tłumaczeń zdarzają się dokumenty, których poziom skomplikowania jest ponad przeciętny. Mowa tutaj zwłaszcza o tłumaczeniach medycznych i technicznych. Specyficzne słownictwo i składnia sprawiają, że ich przełożenie na polski lub odwrotnie nastręcza nie lada problemów. Nie są one jednak dla nas nie do przezwyciężenia. Wykonujemy bowiem translacje o znacznym stopniu skomplikowania. Zachęcamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Tłumaczenia zwykłe – o tłumaczeniach zwykłych bardzo często mówi się w kategoriach translacji podręcznych. Tego typu tłumaczenia przydają się „zawsze i wszędzie”. Ich siłą jest łatwa dostępność i możliwość otrzymania gotowego tłumaczenia na maila. Protlumaczenia przygotują zgodnie z Państwa intencją przekłady nie wymagające opatrzenia ich podpisami. Zaliczyć do nich możemy tłumaczenia stron WWW oraz ofert marketingowych.
Protlumaczenia Cities
Protlumaczenia Cities

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *