Język angielski mową biznesu

2018-10-02 admin Tłumaczenia angielskiego

Żyjemy w czasach, w których dominującą rolę odgrywa komunikacja. Od należytego przepływu informacji zależy naprawdę wiele. To dzięki swobodnej wymianie zdań, myśli oraz komunikatów ludziom udaje się osiągać sukces. Fakt ten ma niebagatelne znaczenie w biznesie.

Od początku przemian ustrojowych zwiększa się rola naszego kraju we współczesnym świecie. Wiele polskich firm odnosi sukces na arenie międzynarodowej. W chwili obecnej nie tylko importujemy dobra, ale również jesteśmy ich eksporterem. Ludzie ze wszystkich zakątków ziemi doceniają polskie produkty i chętnie z nich korzystają. Już nie tylko wódka i szynka, ale również zaawansowane technologie IT są znakiem rozpoznawczym firm znad Wisły. Do swobodnego przepływu towarów i usług niezbędna okazuje się odpowiednia znajomość języka. Pewność bycia zrozumianym gwarantuje odpowiednią swobodę i przestrzeń w biznesie. Mową, którą obecnie posługujemy się najczęściej jest język angielski. Niektórzy z przedsiębiorców używają go nawet częściej od polskiego. Służy im on przede wszystkim do:

Język angielski mową biznesu

  • Zapoznania się z warunkami specyfikacji przetargowych – nieodzownym elementem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest specyfikacja przetargowa. Składa się z wielu załączników, wśród których najistotniejszym wydaje się opis samego przedsięwzięcia. Warto go dobrze przyswoić, aby uniknąć przykrych niespodzianek. Jeśli Państwa zasoby wiedzy językowej nie są wystarczająco wysokie, warto skorzystać z usług biura tłumaczeń. Przekłady dokumentacji przetargowej to jedna z głównych domen działalności Protlumaczenia.pl.
  • Odpowiedzi na zapytania ofertowe – jednym z głównych efektów globalizacji jest brak granic pomiędzy poszczególnymi rynkami. Stan ten jest pokłosiem otwarcia się przedsiębiorców na nowe rynki zbytu i wykorzystania nowoczesnych technologii. Internet sprawia, że zapytanie ofertowe możecie Państwo otrzymać z dowolnego miejsca na świecie. Odpowiedź na nie można samodzielnie, lub posiłkując się wiedzą filologów angielskiego. Proponujemy Państwu stałą kooperację przy przekładach angielskiego. Jesteśmy gotowi do przyjęcia Państwa zleceń przez 7 dni w tygodniu, zapewniając konkurencyjne ceny.
  • Przekazywania informacji na temat swojej oferty – nawet jeśli mamy najlepsze produkty, a nikt o nich nie wie to i tak jesteśmy skazani na porażkę. Jeśli chcemy zacząć sprzedawać więcej to musimy znaleźć sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W kontekście powyższych słów najlepiej przetłumaczyć na angielski takie materiały jak: ulotki, foldery reklamowe i pomyśleć nad lokalizacją strony WWW. Świadczymy kompleksowe usługi językowe dla klientów w całej Polsce.
Angielski jest bardzo szeroko wykorzystywany w biznesie
Angielski jest bardzo szeroko wykorzystywany w biznesie

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *