Tłumaczenia medyczne angielskiego

Tłumaczenia medyczne angielskiego są jedną z usług oferowanych przez nasze biuro tłumaczeń. Do kooperacji w zakresie przekładów polsko angielskich i angielsko polskich zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Nasza firma wykonuje na Państwa zlecenie wszystkie rodzaje przekładów lekarskich. Ich nadrzędnym zdaniem jest umożliwienie Państwu kontynuacji leczenia w kraju lub zagranicą. Bywa jednak, że tłumaczenia medyczne angielskiego wykonywane są na potrzeby sądów lub towarzystw ubezpieczeniowych. W takim czy innym przypadku nasi tłumacze polsko angielscy są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Naszym klientom oprócz wysokiej jakości tłumaczeń oferujemy także szereg usług dodanych, takich jak:

Tłumaczenia medyczne angielskiego – tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe

  • Bezpłatna wycena – tłumaczenia lekarskie angielskiego podlegają bezpłatnej wycenie ze strony pracowników biura obsługi klienta. Przekłady w konfiguracji przysięgłej rozliczane są w oparciu o 1125 znaków ze spacjami dla jednej strony rozliczeniowej. W przypadku przekładów zwykłych zakres stanowiący 1 stronę tłumaczeniową urasta do 1800. Dla translacji o większej objętości nasze biuro tłumaczeń angielskiego stosuje atrakcyjne rabaty cenowe.
  • Elastyczność kontaktu z biurem – tłumaczenia lekarskie angielskiego z uwagi na ich charakter mogą odznaczać się wysokim stopniem pilności. Nasza firma rozumie Państwa potrzeby i dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu w weekendy oraz święta. Przekłady lekarskie można dostarczyć do nas osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku zleceń niecierpiących zwłoki, wysyłkę maila prosimy poprzedzić telefonem.
  • Możliwość konsultacji z lekarzem – tłumaczenia lekarskie angielskiego mogą zostać skonsultowane z tłumaczem przysięgłym angielskiego, posiadającym wykształcenie medyczne. W przypadku nasuwających się Państwu wątpliwości jego udział w przygotowaniu przekładu może stanowić czynnik uwiarygodniający przygotowany tekst.
  • Szybkość realizacji – tłumaczenia angielskiego, o czym wcześniej wspominaliśmy mogą decydować o Państwa zdrowiu. Dlatego właśnie wszelkie translacje tego typu traktowane są priorytetowo. Protlumaczenia.pl zawsze dotrzymują ustalonych terminów a przygotowane tłumaczenia są profesjonalne i nie rodzą obiekcji ze strony personelu medycznego. Jako firma jesteśmy przygotowani do wykonania większej partii materiału w krótkim okresie czasu. Zapraszamy do kooperacji.
Tłumaczenia medyczne angielskiego
Tłumaczenia medyczne angielskiego