Wykorzystaj angielski w biznesie

2018-09-30 admin Tłumaczenia angielskiego

To, że jedne firmy osiągają sukces, a inne są skazane na porażkę jest składową wielu różnorodnych czynników. Tylko na pozór bowiem, podmioty z tej samej branży funkcjonują bardzo podobnie. Pomijając wdrożone procedury, poziom obsługi klienta czy wykorzystywaną technologię jak zawsze „diabeł tkwi w szczegółach”.

Te szczegóły, detale czy bardziej poetycko „trzepot skrzydeł motyla” można nazwać bardziej fachowo: przewagą konkurencyjną. Nieraz bowiem drobiazgi decydują o tym, czy dany interes się powiedzie, czy też nie. Ową wisienką na torcie o nazwie „działalność gospodarcza”, mogą być tłumaczenia. To one sprawiają, że otwieracie się Państwo na energię nowych możliwości.  W przypadku tłumaczeń angielskiego sprawa jest dość prosta. Język angielski to najpopularniejsza mowa świata. Jego wykorzystanie w biznesie pozwala na:

Wykorzystaj angielski w biznesie

  • Zyskanie nowych odbiorców – zazwyczaj, aby zdobyć klienta, wystarczy wsłuchać się w jego potrzeby i nawiązać z nim odpowiedni kontakt. Widać to szczególnie na przykładzie rynku usług homogenicznych. Firmy oferujące podobne towary lub usługi osiągają większą sprzedaż jeśli otworzą się na kolejne rynki zbytu. Nowych odbiorców warto poszukać zagranicą. Pomóc w tym mogą choćby tak proste zabiegi jak przetłumaczenie strony WWW na angielski.
  • Pielęgnowanie relacji z nowym kontrahentem – jeśli klient anglojęzyczny zdecydował się na wybór Państwa marki to należy w odpowiedni sposób zadbać o właściwą komunikację. We wzajemnej korespondencji trzeba posługiwać się odpowiednim językiem. Musi on być na tyle poprawny, aby wzajemne komunikaty były zrozumiałe dla obu stron. Jeśli sami nie do końca biegle posługujemy się angielskim, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z usług biura tłumaczeń online.
  • Udział w projektach międzynarodowych – informacja o tym, że posługujemy się językiem angielskim jest ważna z perspektywy uczestników gry rynkowej. Wiele zagranicznych przedsiębiorstw prowadzi w naszym kraju inwestycje i szuka odpowiednich podwykonawców oraz dostawców. Takie dane są im niezbędne do wyboru najwłaściwszego partnera. Czasami więc wystarczy naprawdę niewiele, aby zdobyć kontrakt, który pozwoli rozwinąć Państwa działalność.
Czasami do sukcesu potrzeba naprawdę niewiele...
Wykorzystaj angielski w biznesie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *