FAQ

FAQ – najczęściej zadawane pytania

  • Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego ?

Tłumacz przysięgły angielskiego to osoba, które nabyła uprawnienia do sporządzania przekładów poświadczonych. Efekty jej pracy są oczekiwane przez sądy, urzędy oraz wszelkiego rodzaju instytucje. Bez translacji uwierzytelnionych nie jest możliwe załatwienie wielu spraw takich jak choćby skuteczna wizyta w USC czy Wydziale Komunikacji. Osoba posiadająca uprawnienia tłumacza przysięgłego posiada specjalną pieczęć, którą sygnują sporządzone przez siebie dokumenty. Pełna lista tłumaczy przysięgłych angielskiego znajduje się na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

  • Jak zlecić tłumaczenia przysięgłe angielskiego ?

Wiele osób w całym kraju poszukuje sprawdzonych tłumaczeń przysięgłych angielskiego. Wpływ na taki stan rzeczy ma przede wszystkim duże zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi. Nie zawsze jednak w Państwa okolicy znajdzie się odpowiedni specjalista, który gotowy jest od razu do podjęcia odpowiednich działań. W takie sytuacji pozostaje Państwu skorzystanie z tłumaczeń poświadczonych online. Tego typu serwis jest główną formą działalności naszego biura tłumaczeń. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.

  • Jaki jest cennik tłumaczeń angielskiego ?

Tłumaczenia angielskiego posiadają bardzo zróżnicowane stawki. Wpływ na taki stan rzeczy ma bardzo wiele czynników. Jednym z nich jest forma przekładu oraz jego rodzaj. Przekłady poświadczone są droższe od zwykłych gdyż ich objętość jest mniejsza od 1800 znaków ze spacjami. Jeśli więc chcecie się Państwo przekonać o tym ile zapłacicie to najlepiej przesłać nam cyfrowe kopie potrzebnych dokumentów. Wszelkie wyceny dokonywane przez naszych pracowników są darmowe i do niczego nie zobowiązują.

  • Jakie typy tłumaczeń angielskiego obsługuje Wasze biuro ?

Biuro tłumaczeń angielskiego jest reprezentowane przez filologów z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich posiada bogate portfolio tłumaczeniowe i legitymuje się udziałem w wielu projektach. Biorąc pod uwagę nasz potencjał nie boimy się ani trudnych wyzwań, ani przekładów których nikt nie chciał się podjąć. Zapraszamy do zlecania nam przekładów medycznych, technicznych oraz z zakresu nauk pokrewnych wcześniej wymienionym dyscyplinom.

 

FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
FAQ – odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania