Aplikacja Android Protlumaczenia

Aplikacja Android Protlumaczenia to nasza odpowiedź na potrzeby osób korzystających z urządzeń mobilnych. Oprogramowanie miało swoją premierę w dniu 30.01.2017 r. i jest dostępne w Google Play. Zapraszamy do pobrania naszej apki. Narzędzie jest dostępne za darmo i posiada szereg cech, świadczących o jego użyteczności. Niewielki rozmiar aplikacji Android Protlumaczenia, sprawia że nie nadwyrężycie Państwo swoich zasobów systemowych. Przypominamy, że nasza firma to biuro tłumaczeń online świadczące usługi w zakresie przekładów pisemnych. Opisywane oprogramowanie pełni następujące funkcje:

Aplikacja Android Protlumaczenia

  • Umożliwia przesłanie dokumentów do wyceny online –oprogramowanie Android Protlumaczenia posiada wbudowany formularz wyceny. Pozwala on na określenie podstawowych parametrów przekładu. Należą do nich: termin realizacji, kierunek translacji oraz jej typ. Pliki można wybrać z dowolnej lokalizacji Państwa urządzenia. Mogą być nimi zdjęcia, dokumenty pakietu MS Office lub PDF. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. W przypadku zleceń o większej objętości nasi klienci mogą otrzymać korzystne obniżki cen.
  • Umożliwia poznanie oferty biur tłumaczeń online – oprogramowanie Android Protlumaczenia pozwala na poznanie naszej oferty. Narzędzie wyposażone jest zakładkę „ o nas”. W wyżej wymienionej karcie opisane są wszystkie elementy oferty naszego przedsiębiorstwa. Nasza firma powstała w 2012 roku i od początku istnienia dostarcza wysokiej jakości tłumaczenia w rozsądnych cenach. Zatrudnimy blisko 100 tłumaczy. W ramach codziennych obowiązków realizujemy translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne.
  • Umożliwia zdobycie rabatów – oprogramowanie Android Protlumaczenia posiada system notatek typu „push”. Ten rodzaj komunikacji składa się z wiadomości tekstowych o rozmiarze znanym z smsów. Za pomocą wspomnianej funkcji nasi klienci mogą zdobyć rabaty oraz poznać aktualne promocje. Opisywane medium pełni również rolę informacyjną. Sygnały wysyłane przez Protlumczenia.pl tyczą się głównie naszej oferty.
Aplikacja Android Protlumaczenia
Aplikacja Android Protlumaczenia

Aplikacja Android Protlumaczenia to jedyne w Polsce „kieszonkowe” biuro tłumaczeń. Oprogramowanie jest szczególnie polecany przedstawicielom Polonii, kierowcom międzynarodowym oraz innym osobom pracującym w delegacji. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.  Oprogramowanie można pobrać tutaj.