Język angielski tłumacz przysięgły

2016-12-21 admin Tłumaczenia angielskiego

Język angielski tłumacz przysięgły jest usługą, która powstałą z uwagi na spore zainteresowania translacjami polsko angielskimi. Do kooperacji w zakresie omawianej grupy przekładów zapraszamy firmy i osoby prywatne. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego swoją działalność prowadzi na dwóch płaszczyznach:

  • Płaszczyzna stacjonarna – tłumacz przysięgły oferowany jest w naszych biurach zlokalizowanych na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. Działamy na obszarze województwa Kujawsko – Pomorskiego. Bezpośredni akces do odwiedzin jednej z naszych filii posiada nieomal 500 000 mieszkańców. Biura tłumaczeń angielskiego umiejscowione są w taki sposób, aby każdy mógł do nas dotrzeć, w sposób bezproblemowy.
  • Płaszczyzna online – język angielski tłumacz przysięgły klientom spoza regionu oferuje serwis Internetowy. Każdego z Państwa zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na wszelkie wiadomości odpowiemy przed upływem 24 godzin od momentu złożenia stosownego zapotrzebowania. Dla translacji o większej objętości stosowane są rabaty oraz obniżki cen.

Język angielski tłumacz przysięgły

Język angielski tłumacz przysięgły posiada szereg walorów, o których warto pamiętać wybierając Protlumaczenia.pl . Działamy nieprzerwanie od 2012 roku realizując wszystkie typy przekładów pisemnych angielskiego. Do największych zalet korzystania z serwisu należą przede wszystkim:

  • Darmowe wyceny – tłumacz przysięgły podlega regułom darmowych wycen. Wszelkie czynności związane z określeniem kosztów zlecenia odbywają się nieodpłatnie. Działania koordynatorów wspierane są przez oprogramowanie typu OCR. Standard ten gwarantuje rozpoznanie tekstu co do znaku.
  • Szybkie terminy realizacji – tłumacz przysięgły większość zleceń wykonuje w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Teksty o większym stopniu skomplikowania oddawane są w terminach uzgodnionych z Zamawiających. W 2016 roku prawie 98 % translacji zostało do Państwa dostarczonych bez opóźnień. Rzetelność Protlumaczenia.pl jest doskonałą rekomendacją dla sfery biznesowej.
  • Konkurencyjne ceny –tłumacz przysięgły nie jest najtańszą ofertą na rynku. Posiadamy za to, najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ceny. Z Protlumaczenia.pl kooperuje zespół fachowców o uznanej pozycji zawodowej. Doświadczenie naszych filologów jest gwarantem powodzenia prowadzonych przez Państwa przedsięwzięć. Zapraszamy do współpracy.
Skorzystaj z naszych tłumaczeń angielskiego
Skorzystaj z naszych tłumaczeń angielskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *