Wycena tłumaczeń angielskiego

W celu uzyskania darmowej wyceny prosimy o przesłanie dokumentów na maila: admin@grudziadz24h.eu

Wycena tłumaczeń angielskiego jest jedną z podstawowych czynności, pozwalających na określenie kosztów danego przekładu. Nasze tłumaczenia polsko angielskie są dla Państwa dostępne, nie tylko w biurach stacjonarnych (Bydgoszcz, Grudziądz, Świecie), ale również online. Chcąc poznać pułap kosztowy tłumaczeń angielskiego, warto przejść przez następującą ścieżkę postępowania.

Wycena tłumaczeń angielskiego – procedury

  • Wybierz prawidłowy zakres tłumaczenia – nasza wycena angielskiego ma sens, jeśli jest prowadzona w oparciu o faktycznie niezbędne dokumenty. Przed wysłaniem maila z załącznikami, warto upewnić się że dane papiery są nam niezbędne, w celu przeprowadzenia dalszych czynności. W przypadku wątpliwości warto wybrać nasz numer telefonu i skorzystać z wiedzy konsultantów.
  • Zeskanuj potrzebne dokumenty – wycena tłumaczeń angielskiego odbywa się na podstawie przesłanych dokumentów. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego, akceptuje maile we wszystkich najpopularniejszych formatach. Do najbardziej pożądanych przez nas należą: JPG, TIFF, BMP i PDF. Jeśli masz wątpliwości odnośnie wyboru rozszerzenia skontaktuj się z biurem obsługi klienta.
  • Poczekaj na darmową wycenę – wycena tłumaczeń angielskiego jest darmowa i opiera się na podstawie faktycznej liczby znaków w danym dokumencie. Tłumaczenia zwykłe za jedną stronę rozliczeniową obierają 1800 znaków ze spacjami. W przypadku tłumaczeń przysięgłych angielskiego, limit zmniejsza się do 1125. Na każdego maila z zapytaniem odpowiadamy w czasie krótszym niż 24 godziny. Przekłady o charakterze pilnym warto więc poprzedzić telefonem.
  • Zaakceptuj koszty zlecenia – nasza wycena jest rzetelna o opera się na specjalistycznym oprogramowaniu do rozpoznawania tekstu. Nie mniej jednak, z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości i zapytania odnośnie jej przeprowadzenia. Po akceptacji kosztów zlecenia otrzymacie Państwo wiadomość zawierającą nasz numer konta i dane do płatności online.
  • Odbierz swoje tłumaczenie polsko angielskie lub angielsko polskie – gotowe przekłady można odebrać w jednym z naszych 3 biur. Dodatkowo każdy klient może skorzystać z opcji darmowej wysyłki tłumaczeń. Nasze biuro kwestie dostaw realizuje za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Dostawa tłumaczeń jest nieodpłatna tak w kraju, jak i zagranicą.
Wycena tłumaczeń angielskiego
Wycena tłumaczeń angielskiego