Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Zgorzelec

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Zgorzelec to nasza propozycja wykonania translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa. W obrębie uskutecznianych prac przygotowujemy tłumaczenia tekstów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa zlecenia przyjmujemy przez Internet oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam translacje takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Zgorzelec – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Zgorzelec
Translacje specjalistyczne Zgorzelec

 

Zgorzelec (niem. Görlitz i, grnłuż. Zhorjelc, dlnłuż. Zgórjelc, cz. Zhořelec) – miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim, w polskiej części Łużyc Górnych, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej, w Obniżeniu Żytawsko-Zgorzeleckim. Przed 1945 stanowiło prawobrzeżną część miasta Görlitz.

Zgorzelec jest siedzibą gminy wiejskiej Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego. Miasto należy do Związku Miast Polskich.

Według danych z 30 czerwca 2012 miasto miało 32 332 mieszkańców.

Barwy herbu i flagi Zgorzelca (niebiesko-żółte) są identyczne jak we fladze Górnych Łużyc, na terenie których Zgorzelec leży.