Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Września

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Września to nasza oferta realizacji przekładów o dużym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zachęcamy osoby prywatne i firmy. W obrębie uskutecznianych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa zlecenia przyjmujemy przez Internet oraz w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam translacje takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Września – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Września
Przekłady specjalistyczne Września

 

Września (niem. Wreschen) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie wrzesińskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Września. Położone 50 km na wschód od Poznania, nad rzeką Wrześnicą.

Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej. Okolica równinna, rolnicza.

Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1357 roku położone było w XVI wieku w województwie kaliskim.

Herb miasta – biała róża na czerwonym tle. Wywodzi się on z rodowego herbu Porajów – rodu będącego pierwszym właścicielem Wrześni.

W latach 1993–2009 we Wrześni przeprowadzano prawybory polityczne – parlamentarne, prezydenckie oraz do Parlamentu Europejskiego.

Według danych z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 30 688 mieszkańców.