Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Wałbrzych

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Wałbrzych to nasza propozycja wykonania przekładów o dużym stopniu zaawansowania. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ramach uskutecznianych działań przygotowujemy tłumaczenia tekstów, która są niezbędne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa przekłady przyjmujemy online oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Wałbrzych – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Wałbrzych
Przekłady specjalistyczne Wałbrzych

 

Wałbrzych (niem. Waldenburg, śl-niem. Walmbrig, Walmbrich, cz. Valdenburk, Valbřich) – miasto na prawach powiatu na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych w pasmie Gór Wałbrzyskich.
Historycznie na Dolnym Śląsku.

Siedziba powiatu wałbrzyskiego i główne miasto aglomeracji wałbrzyskiej. Dawna siedziba władz województwa wałbrzyskiego.

Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym Polskiej Akademii Nauk, miastem o funkcjach przemysłowo-handlowo-usługowych z rozwijającymi się funkcjami ośrodka turystycznego. Dawniej bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto zamieszkiwało 113621 osób.