Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Tarnowskie Góry

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Tarnowskie Góry to nasza propozycja wykonania przekładów o znacznym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zapraszamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa. W obrębie prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są niezbędne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Wasze przekłady przyjmujemy online i w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują filolodzy o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam tłumaczenia takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Tarnowskie Góry – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Tarnowskie Góry
Translacje specjalistyczne Tarnowskie Góry

 

Tarnowskie Góry (wymowa i; śl. Tarnowský Góry; niem. Tarnowitz, oficj. Freie Bergstadt Tarnowitz; cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.