Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Tarnobrzeg

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Tarnobrzeg to nasza propozycja realizacji przekładów o znacznym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zapraszamy osoby prywatne i firmy. W ramach prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa przekłady przyjmujemy przez Internet i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam tłumaczenia takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Tarnobrzeg – techniczne i medyczne

Translacje specjalistyczne Tarnobrzeg
Translacje specjalistyczne Tarnobrzeg

Tarnobrzeg – miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone w województwie podkarpackim. Siedziba władz powiatu tarnobrzeskiego w latach 1867–1975 oraz od 1999. Siedziba władz województwa tarnobrzeskiego w latach 1975–1998. W latach 1973–1976 miasto było siedzibą gminy wiejskiej Tarnobrzeg. Do początku lat 90. XX wieku największy w Polsce ośrodek wydobycia i przetwórstwa siarki.

Według podziału administracyjnego Polski z 1999 roku, Tarnobrzeg wszedł w skład województwa podkarpackiego ze stolicą w Rzeszowie.

Tarnobrzeg uzyskał lokację miejską w 1593 roku, ale nie została ona zrealizowana, ponowne nadanie praw miejskich przed 1681 rokiem.

Rynek w Sandomierzu

6 reviews

Landmarks & Historical Buildings, Local Flavor
ul. Stary Rynek, Sandomierz, Poland
Cukiernia Dominikańska

1 review

Bakeries
+48156416095
ul. Kościuszki 12A, 39-400 Tarnobrzeg, Poland
Brama opatowska

3 reviews

Landmarks & Historical Buildings
27-600 Sandomierz, Poland