Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Sanok

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Sanok to nasza propozycja realizacji translacji o znacznym stopniu zaawansowania. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W obrębie prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są konieczne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa przekłady przyjmujemy przez Internet i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam tłumaczenia takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Sanok – techniczne i medyczne

Przekłady specjalistyczne Sanok
Translacje specjalistyczne Sanok

Sanok (także: Królewskie Wolne Miasto Sanok) – miasto powiatowe w Polsce w województwie podkarpackim. Położone w dolinie Sanu, w Kotlinie Sanockiej, w Euroregionie Karpackim. Wchodzi w skład powiatu sanockiego, jest także siedzibą gminy wiejskiej Sanok, jednak do niej nie należy.

Sanok jest jednym z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski, z rozwiniętym przemysłem chemicznym. Powiat sanocki wraz z krośnieńskim jest jednym z najstarszych ośrodków górnictwa naftowego na świecie, rafineria oraz kopalnie ropy naftowej istniały tu przed rokiem 1884. Odbywają się tu imprezy kulturalne, sportowe i rozrywkowe o charakterze krajowym i europejskim. Patronem miasta jest Archanioł Michał, a od roku 2006 również św. Zygmunt Gorazdowski.

Muzeum Historyczne w Sanoku

4 reviews

Museums, Landmarks & Historical Buildings
+48134630609
ul. Zamkowa 2, 38-500 Sanok, Poland
Stary Kredens

2 reviews

Polish
+48797317279
Plac Świętego Michała 4, 38-500 Sanok, Poland
Wyszynk Sanocki – Zakład Gastronomiczny

1 review

Polish
+48888204666
ul. Rynek 7, 38-500 Sanok, Poland