Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski to nasza propozycja realizacji translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa. W ramach prowadzonych działań przygotowujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa zlecenia przyjmujemy online oraz w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Ostrowiec Świętokrzyski – techniczne i medyczne

Przekłady specjalistyczne Ostrowiec Świętokrzyski
Translacje specjalistyczne Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie ostrowieckim, nad rzeką Kamienną. Siedziba gminy wiejskiej Bodzechów i gminy miejskiej Ostrowiec Świętokrzyski. Prawa miejskie ma od 1613 roku. Ośrodek przemysłu hutniczego (Huta Ostrowiec).

Na terenie miasta znajduje się podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice, obejmująca obszar 78,4 ha i zagospodarowana w blisko 85%.

Według stanu z 31 grudnia 2017 r. w mieście mieszka 69 852 osób.

Gospoda Jagoda

1 review

Polish
+48665855523
ul. Stawki 33, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Poland
Rynek w Sandomierzu

6 reviews

Landmarks & Historical Buildings, Local Flavor
ul. Stary Rynek, Sandomierz, Poland
Brama opatowska

3 reviews

Landmarks & Historical Buildings
27-600 Sandomierz, Poland