Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Mielec

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Mielec to nasza oferta wykonania translacji o znacznym stopniu skomplikowania. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne i firmy. W obrębie prowadzonych działań przygotowujemy tłumaczenia dokumentów, która są niezbędne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa przekłady przyjmujemy online oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam tłumaczenia takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Mielec – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Mielec
Przekłady specjalistyczne Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 miasto liczy 60 323 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!”.