Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Konin

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Konin to nasza propozycja realizacji translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zachęcamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa. W obrębie prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia tekstów, która są potrzebne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa zlecenia przyjmujemy online oraz w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Konin – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Konin
Przekłady specjalistyczne Konin

 

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, położone w Dolinie Konińskiej nad Wartą; siedziba powiatu konińskiego, główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 najlepszych samorządów miast na prawach powiatu

Konin, według danych GUS z 30 czerwca 2019, liczy 73 742 mieszkańców