2016-12-10 admin Tłumaczenia angielskiego

Jak działa biuro tłumaczeń angielskich online?

Wirtualne biuro tłumaczeń angielskiego definiuje ogół naszych działań w zakresie przekładów polsko angielskich i angielsko polskich. Do kooperacji w dziedzinie translacji pisemnych zapraszamy firmy i klientów indywidualnych. Nasza firma bazuje na doświadczeniach sieci Protlumaczenia.pl. Przedsiębiorstwo zostało założone w 2012 roku.

Od początku istnienia dostarcza Państwu wysokiej jakości tłumaczenia w korzystnych cenach. Wirtualne biuro tłumaczeń angielskiego dysponuje dobrze przygotowaną kadrą językowców. Realizujemy przekłady zwykłe, przysięgłe oraz specjalistyczne. Posiadamy szereg zalet, które pozytywnie wpływają na jakość obsługi klienta. Poza terminowością oraz szybką realizacji, przestrzegamy także procedur polityki bezpieczeństwa informacji: Dokumenty przeznaczone do tłumaczenia można do nas dostarczyć w następujący sposób:

Wirtualne biuro tłumaczeń angielskiego

  • Za pośrednictwem poczty elektronicznej – biuro tłumaczeń angielskiego zaprasza do przesyłania maili z dokumentami w formie załącznika. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Wszelkie wyceny związane z określeniem kosztów realizacji zlecenia są bezpłatne i niezobowiązujące.
  • W toku bezpośredniego kontaktu – biuro tłumaczeń angielskiego posiada swój wymiar materialny. Poza płaszczyzną online dysponujemy także oddziałami zlokalizowanymi na terenie Bydgoszczy, Świecia i Grudziądza. W przeważającej większości nasz placówki są czynne od poniedziałku do piątku. W przypadku chęci ustalenia indywidualnego terminu wizyty prosimy o wykonanie stosownego telefonu.
  • Za pomocą tradycyjnego listu – biuro tłumaczeń angielskiego jest firmą, która posiada swój adres. W przypadku braku skanera lub czasu na sprowadzenie dokumentów do postaci elektronicznej prosimy o ich wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej lub kuriera. Gotowe przekłady dostarczymy Państwu zwrotnie w ustalonej wcześniej formie.
  • Jako załącznik do wiadomości typu MMS – biuro tłumaczeń angielskiego jest gotowe do przeprowadzenia translacji na podstawie otrzymanej fotokopii. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu sytuacjach życiowych taka forma bywa „ostatnią deską ratunku”. MMS należy dostarczyć na nasz numer telefonu. W odpowiedzi oddzwonimy do Państwa z informacją o kosztach i terminie wykonania tłumaczenia.
Wirtualne biuro tłumaczeń angielskiego
Biuro tłumaczeń angielskiego

Protlumaczenia.pl dziękują Państwu za zaufanie, jakim darzycie naszą markę. Jesteśmy wdzięczni za otrzymywane komentarze oraz referencje. Wirtualne biuro tłumaczeń angielskiego to firma, której warto zaufać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *