Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z angielskiego

2016-11-17 admin Bez kategorii

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z angielskiego to oferta w zakresie przekładów papierów samochodowych i motocyklowych. Do kooperacji w omawianej grupie translacji zapraszamy firmy oraz osoby fizyczne. Nasze przedsiębiorstwo posiada 3 oddziały zlokalizowane na terenie Grudziądza, Świecia i Bydgoszczy.

Klientów spoza województwa Kujawsko – Pomorskiego zapraszamy do przesyłania zleceń za pośrednictwem Internetu. Biuro tłumaczeń angielskiego w sposób tradycyjny jest dla Państwa czynne od poniedziałku do soboty. Natomiast online można do nas dostarczyć dokumenty przez 7 dni w tygodniu. Protlumaczenia.pl posiadają bogatą tradycję popartą doświadczeniem zdobywanym od 2012 roku. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie Państwu wysokiej klasy przekładów w rozsądnych cenach. Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z angielskiego posiada szereg walorów do których warto zaliczyć niewątpliwie:

Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z angielskiego

  • Darmowe wyceny  –  tłumaczenie dokumentów samochodowych z angielskiego podlega regułom nieodpłatnego określenia kosztów realizacji przekładu. Dokumenty można zostawić u nas osobiście lub dostarczyć mailowo. Dla większej ilości kompletów motoryzacyjnych przewidujemy rabaty oraz obniżki cen. Protlumaczenia.pl premiują również w sposób szczególny klientów powracających. Samo określenie wartości zlecenia nie obliguje do zamówienia translacji.
  • Prędką realizację – tłumaczenie dokumentów samochodowych z angielskiego wykonywane jest w terminach uzgodnionych z Zamawiającym. Nasi tłumacze przysięgli angielskiego większość zleceń przygotowują w dniu złożenia stosownego zapotrzebowania. Taki stan rzeczy jest gwarancją na bezkonfliktowe przeprowadzanie spraw administracyjnych w lokalnym Wydziale Komunikacji.
  • Wielokrotną ocenę pod kątem poprawności danych, zawartych w przekładzie – tłumaczenie dokumentów samochodowych z angielskiego sprawdza zespół naszych weryfikatorów. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane przekłady były bezbłędne. Starczy powiedzieć, że w 2016 roku nie zanotowaliśmy żadnej reklamacji wynikłej z ewentualnych nieścisłości (stan na dzień 17.11.2016 r.).
  • Darmowa wysyłka –  tłumaczenie dokumentów samochodowych z angielskiego wysyłane jest do Państwa za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Protlumaczenia.pl nie pobierają dodatkowych opłat za dostarczenie papierów pod wskazany adres. Na życzenie doślemy Państwu również elektroniczne wersje translacji w postaci skanów oraz potwierdzenie nadania.
Tłumaczenie dokumentów do rejestracji pojazdu z angielskiego
Tłumaczenie dokumentów samochodowych z angielskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *