Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Zamość

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Zamość to nasza oferta wykonania przekładów o znacznym stopniu zaawansowania. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne i firmy. W ramach prowadzonych działań przygotowujemy tłumaczenia tekstów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa zlecenia przyjmujemy przez Internet oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam translacje takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Zamość – techniczne i medyczne

Translacje specjalistyczne Zamość
Przekłady specjalistyczne Zamość

Zamość (łac. Zamoscia, ukr. Замостя, ros. Замость (Замостье), jid. ‏זאמאשטש‎) – miasto na prawach powiatu w Polsce w południowej części województwa lubelskiego, siedziba władz powiatu zamojskiego i gminy Zamość. Jest jednym z większych ośrodków kulturalnych, edukacyjnych i turystycznych województwa, a zwłaszcza Zamojszczyzny. Za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „perłą renesansu”, „miastem arkad” i „Padwą północy”. Pod względem liczby ludności zajmuje w województwie 2. miejsce (63 813 mieszkańców), natomiast pod względem powierzchni plasuje się na 10. miejscu. W 1992 r. zamojskie Stare Miasto zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Prywatne miasto szlacheckie, założone w oparciu o prawo lokacyjne w 1580 roku, położone było w XVI wieku w województwie ruskim.

Restauracja Bohema

3 reviews

Bars, Italian, Polish
+48846271443
ul. Stanisława Staszica 29, 22-400 Zamość, Poland
Seta i Galareta

1 review

Pubs
+48845301907
ul. Grecka 9, 22-400 Zamość, Poland
Verona Cafe Club

3 reviews

Food, Italian
+48846389031
Rynek Wielki 5, 22-400 Zamość, Poland