Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Wałcz

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Wałcz to nasza propozycja realizacji translacji o znacznym stopniu skomplikowania. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa. W ramach uskutecznianych działań wykonujemy tłumaczenia tekstów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa przekłady przyjmujemy przez Internet i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam translacje takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Wałcz – techniczne i medyczne

Przekłady specjalistyczne Wałcz
Przekłady specjalistyczne Wałcz

Wałcz (niem. Deutsch Krone) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, siedziba władz powiatu wałeckiego oraz wiejskiej gminy Wałcz. Miasto położone jest w środkowej części Pojezierza Południowopomorskiego nad jeziorem Raduń, Jeziorem Zamkowym i rzeką Pilcą. Wałcz jest powiatowym ośrodkiem administracyjnym, gospodarczym i kulturalnym, siedzibą urzędów i instytucji lokalnych oraz ósmym ośrodkiem miejskim województwa (pod względem liczby ludności).

Według danych z 30 czerwca 2016 r. miasto miało 25 801 mieszkańców.

W Wałczu stacjonuje 100 Batalion Łączności, 104 Batalion Zabezpieczenia, 1 Regionalna Baza Logistyczna, a także ma siedzibę 107 Szpital Wojskowy. Miasto jest także siedzibą dekanatu.

Miasto królewskie lokowane w 1303 roku położone było w XVI wieku w województwie poznańskim. Pod koniec XVI wieku należało do starostwa wałeckiego.

Świat zabaw Martynka

1 review

Restaurants, Kids Activities
Kościelna, 78-600 Wałcz, Poland
Gospoda pod Filarami

4 reviews

Restaurants, Pubs
Kilińszczaków 38, 78-600 Wałcz, Poland
Pub Zamkowy Galeria

1 review

Pubs
centrum, 78-600 Wałcz, Poland