Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Świebodzin

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Świebodzin to nasza propozycja wykonania przekładów o znacznym stopniu zaawansowania. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne i firmy. W obrębie prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Wasze zlecenia przyjmujemy online i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Świebodzin – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Świebodzin
Translacje specjalistyczne Świebodzin

 

Świebodzin (niem. Schwiebus) – miasto w woj. lubuskim, siedziba powiatu świebodzińskiego i gminy miejsko-wiejskiej Świebodzin, na Pojezierzu Łagowskim. Według danych z 1 stycznia 2018 Świebodzin liczył 21 954 mieszkańców.

Dawny gród słowiański, wzmiankowany po raz pierwszy w dokumencie z 1302 roku.

Krzyżują się tutaj droga ekspresowa nr 3 i droga krajowa nr 92.

W Świebodzinie znajduje się Figura Chrystusa Króla, która w latach 2010–2011 była najwyższym posągiem Chrystusa na świecie.

Istnieją tu także zakłady urządzeń termotechnicznych, rozwija się przemysł meblarski, odzieżowy i spożywczy. W Świebodzinie funkcjonuje jeden z najstarszych ośrodków ortopedycznych – Lubuskie Centrum Ortopedii.