Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Świdnik

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Świdnik to nasza oferta wykonania translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne i przedsiębiorstwa. W ramach uskutecznianych prac wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są konieczne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Wasze przekłady przyjmujemy przez Internet i w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Świdnik – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Świdnik
Translacje specjalistyczne Świdnik

 

Świdnik – miasto we wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie świdnickim. 31 marca 2011 miał 40 710 mieszkańców.

W 1786 roku Świdnik był wsią królewską w powiecie lubelskim województwa lubelskiego. Prawa miejskie uzyskał w 1954.

Miasto jest szerzej znane z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej m.in. śmigłowce PZL W-3 Sokół, Anakonda oraz SW-4, a w przeszłości także Mi-1 (w polskiej wersji SM-1), Mi-2 (produkowany jedynie w Świdniku) i motocykle WSK. Jest znany również z kolonii susłów perełkowanych na trawiastym lotnisku. W Świdniku zlokalizowany jest port lotniczy Lublin.