Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Suwałki

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Suwałki to nasza propozycja realizacji przekładów o dużym stopniu zaawansowania. Do współpracy zapraszamy osoby prywatne i firmy. W obrębie prowadzonych prac wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są konieczne tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wasze zlecenia przyjmujemy przez Internet oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do spróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam translacje takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Suwałki – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Suwałki
Translacje specjalistyczne Suwałki

 

Suwałki (ros. Сувалки, biał. Сувалкі, jid. ‏סואוואַלק‎, lit. Suvalkai, żmudzki Sovalkā) – miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce w województwie podlaskim, położone nad rzeką Czarna Hańcza. Siedziba władz powiatu suwalskiego.

W latach 1975–1998 siedziba władz województwa suwalskiego. Drugi co do wielkości ośrodek województwa podlaskiego oraz centrum kulturalne polskiej Suwalszczyzny. Jednocześnie największe miasto całej historycznej Suwalszczyzny i największe miasto we współczesnej Polsce na ziemiach, które w okresie od 1569 do 1795 r. w ramach Rzeczypospolitej Obojga Narodów wchodziły w skład Wielkiego Księstwa Litewskiego. Miasto duchowne położone było w końcu XVIII wieku w powiecie grodzieńskim województwa trockiego.