Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Starachowice

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Starachowice to nasza oferta realizacji translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zachęcamy osoby prywatne i firmy. W obrębie uskutecznianych prac wykonujemy tłumaczenia tekstów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i przy prowadzeniu biznesu. Wasze przekłady przyjmujemy online oraz w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam przekłady takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Starachowice – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Starachowice
Przekłady specjalistyczne Starachowice

 

Starachowice (w latach 1939–1949 Starachowice-Wierzbnik) – miasto w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego.

Położone na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego. Leży w dolinie rzeki Kamiennej i jest otoczone rozległymi lasami – pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej.

Do 1954 roku siedziba wiejskiej gminy Styków. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa kieleckiego. Według danych z 31 grudnia 2016 miasto miało 49 184 mieszkańców

Siedziba utworzonej w 1997 roku Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice”, która na terenie miasta obejmuje obszar 168 ha i jest zagospodarowana w blisko 90%.

Starachowice leżą w historycznej ziemi sandomierskiej Małopolski, część miasta położona na północ od Kamiennej należy także do ziemi radomskiej.