Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Środa Wielkopolska

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Środa Wielkopolska to nasza propozycja wykonania przekładów o znacznym stopniu zaawansowania. Do kooperacji zapraszamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W obrębie prowadzonych prac przygotowujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Wasze przekłady przyjmujemy online oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam translacje takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Środa Wielkopolska – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Środa Wielkopolska
Translacje specjalistyczne Środa Wielkopolska

 

Środa Wielkopolska (do 1968 Środa; niem. Schroda, Neumarkt) – miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie średzkim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Środa Wielkopolska, lokalny węzeł komunikacyjny i ośrodek usługowo-przemysłowy.

Była miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należała do starostwa średzkiego, pod koniec XVI wieku leżała w powiecie pyzdrskim województwa kaliskiego. Miejsce obrad sejmików ziemskich województwa poznańskiego i województwa kaliskiego od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku.

Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 22 325 mieszkańców.