Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Sopot

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Sopot to nasza oferta realizacji przekładów o dużym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zachęcamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ramach uskutecznianych prac przygotowujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa zlecenia przyjmujemy przez Internet i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam przekłady takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Sopot – techniczne i medyczne

Translacje specjalistyczne Sopot
Translacje specjalistyczne Sopot

Sopot (kaszub. Sopòt lub też Sopòtë, Copòtë, Copòt, niem. Zoppot) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce nad Zatoką Gdańską (Morze Bałtyckie), położone na Pobrzeżu Gdańskim, między Gdańskiem a Gdynią, z którymi tworzy Trójmiasto, w obrębie aglomeracji trójmiejskiej. Jest najmniejszym pod względem liczby ludności miastem na prawach powiatu w Polsce oraz najmniejszym pod tym samym względem miastem, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent (a nie burmistrz).

Sopot jest kurortem nadmorskim i uzdrowiskiem, po II wojnie światowej znanym z organizowanych tam od 1961 w Operze Leśnej konkursów piosenki Sopot Festival. Miasto posiada najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji.

Restauracja Cyrano-Roxane

11 reviews

French
+48660759594
ul. Bohaterów Monte Cassino 11, 81-704 Sopot, Poland
Śliwka w Kompot

14 reviews

Pubs, Italian, Pizza
+48733000533
ul. Bohaterów Monte Cassino 42, 81-759 Sopot, Poland
Pub Błękitny Pudel

13 reviews

Pubs, Polish
+48585511672
ul. Bohaterów Monte Cassino 44, 81-759 Sopot, Poland