Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Rumia

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Rumia to nasza propozycja realizacji translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zapraszamy klientów indywidualnych i firmy. W ramach prowadzonych prac przygotowujemy tłumaczenia tekstów, która są konieczne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Wasze przekłady przyjmujemy przez Internet oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam tłumaczenia takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Rumia – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Rumia
Translacje specjalistyczne Rumia

 

Rumia (kaszb. Rëmiô, niem. Rahmel) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim nad Zagórską Strugą. Z miastami Wejherowem i Redą tworzy zespół trzech miast zwany Małym Trójmiastem Kaszubskim. W latach 1945–1975 miasto administracyjnie należało do tak zwanego dużego województwa gdańskiego, a w latach 1975–1998 do tak zwanego małego województwa gdańskiego.

Według danych z 1 stycznia 2018 Rumia liczyła 48 632 mieszkańców. Jest największym polskim miastem nie będącym siedzibą powiatu.