Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Pruszcz Gdański

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Pruszcz Gdański to nasza oferta wykonania przekładów o dużym stopniu zaawansowania. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ramach prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa zlecenia przyjmujemy online i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam translacje takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Pruszcz Gdański – techniczne i medyczne

Przekłady specjalistyczne Pruszcz Gdański
Translacje specjalistyczne Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański (niem. Praust, kasz. Pruszcz, Pruszcz Gduńsczi) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, nad rzeką Radunią, należące do aglomeracji trójmiejskiej, przylega od południa do Gdańska. Miasto jest siedzibą powiatu gdańskiego i gminy Pruszcz Gdański.

Pruszcz Gdański leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 91 oraz głównej linii kolejowej do Warszawy. Na południe od miasta rozpoczyna się obwodnica trójmiejska, a niedaleko tego miejsca znajduje się także węzeł drogowy Pruszcz Gdański (dawniej Rusocin), stanowiący początek autostrady A1.

Według danych z 1 stycznia 2018 Pruszcz Gdański liczył 30 468 mieszkańców.

Bistro Zawijane

1 review

Pizza, Italian, Polish
+48731400402
ul. Jana z Kolna 1, 83-000 Pruszcz Gdański, Poland
Zacisze

1 review

Venues & Event Spaces, Polish
+48533336698
ul. Niepołomicka 36, 80-180 Gdańsk, Poland
Hito Sushi

1 review

Sushi Bars
+48583550403
ul. Współczesna 1M, 80-180 Borkowo, Poland