Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Pruszcz Gdański

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Pruszcz Gdański to nasza propozycja wykonania przekładów o dużym stopniu zaawansowania. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych i firmy. W obrębie uskutecznianych działań przygotowujemy tłumaczenia tekstów, która są niezbędne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Wasze przekłady przyjmujemy przez Internet oraz w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do spróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam translacje takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Pruszcz Gdański – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Pruszcz Gdański
Translacje specjalistyczne Pruszcz Gdański

 

Pruszcz Gdański (niem. Praust, kasz. Pruszcz, Pruszcz Gduńsczi) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim (siedziba starostwa), nad rzeką Radunią, należące do aglomeracji trójmiejskiej, przylega od południa do Gdańska.

Pruszcz Gdański leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 91 oraz głównej linii kolejowej do Warszawy. Na południe od miasta rozpoczyna się obwodnica trójmiejska, a niedaleko tego miejsca znajduje się także węzeł drogowy Pruszcz Gdański (dawniej Rusocin), stanowiący początek autostrady A1.

Według danych z 1 stycznia 2018 Pruszcz Gdański liczył 30 468 mieszkańców.