Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Ostrów Wielkopolski

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Ostrów Wielkopolski to nasza propozycja wykonania translacji o dużym stopniu zaawansowania. Do współpracy zapraszamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ramach prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia tekstów, która są potrzebne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa przekłady przyjmujemy przez Internet i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam tłumaczenia takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Ostrów Wielkopolski – techniczne i medyczne

 

Translacje specjalistyczne Ostrów Wielkopolski
Translacje specjalistyczne Ostrów Wielkopolski

 

Ostrów Wielkopolski (dawniej Ostrowo, Ostrów Kaliski, w latach 1919–1920 Ostrów, łac. Ostrovia, niem. Ostrowo) – miasto w Polsce w województwie wielkopolskim, na Wysoczyźnie Kaliskiej, nad Ołobokiem, w Kaliskiem, jeden z dwóch głównych ośrodków aglomeracji kalisko-ostrowskiej i Kalisko-Ostrowskiego Okręgu Przemysłowego, siedziba powiatu ostrowskiego i gminy wiejskiej Ostrów Wielkopolski.

Według danych GUS z 30 czerwca 2019 roku miasto liczyło 71 947 mieszkańców.

Patronem miasta jest św. Stanisław ze Szczepanowa. Od 1993 obchodzone 10 listopada jest Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w rocznicę wydarzeń tzw. Republiki Ostrowskiej.