Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Luboń

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Luboń to nasza propozycja realizacji translacji o dużym stopniu skomplikowania. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W ramach uskutecznianych prac przygotowujemy tłumaczenia tekstów, która są konieczne tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wasze zlecenia przyjmujemy online oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Luboń – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Luboń
Translacje specjalistyczne Luboń

 

Luboń – miasto w Polsce, położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad rzeką Wartą, w jej Poznańskim Przełomie. Stosunkowo duża liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni 13,5 km², na której rozciąga się miasto sprawia, że Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Obecnie działa tu przemysł chemiczny – Luvena, budowlany oraz wiele innych podmiotów gospodarczych; dawniej występował również przemysł spożywczy i metalurgiczny.

Według danych z 30 czerwca 2016, miasto liczyło 31 196 mieszkańców.

Miasto utworzono 13 listopada 1954 roku, w wyniku nadania gromadzie Luboń (w skład której wchodziły Luboń, Żabikowo, Lasek) praw miejskich.