Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Kielce

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Kielce to nasza propozycja wykonania translacji o znacznym stopniu zaawansowania. Do kooperacji zachęcamy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W obrębie uskutecznianych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i przy prowadzeniu biznesu. Państwa zlecenia przyjmujemy przez Internet oraz w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W dowolnym momencie można zlecić nam przekłady takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Kielce – techniczne i medyczne

Przekłady specjalistyczne Kielce
Translacje specjalistyczne Kielce

Kielce – miasto na prawach powiatu w środkowo-wschodniej Polsce, stolica województwa świętokrzyskiego. Położone w Górach Świętokrzyskich, nad rzeką Silnicą, historycznie w Małopolsce. Centralny ośrodek aglomeracji kieleckiej, stanowi regionalne centrum gospodarcze, naukowe, kulturalne oraz wystawienniczo-targowe.

Według danych GUS z 31 grudnia 2018 roku miasto zamieszkuje 195 774 mieszkańców.

Kielce uzyskały lokację miejską przed 1259 rokiem. W ostatniej ćwierci XVI wieku położone były w powiecie chęcińskim województwa sandomierskiego, były własnością biskupstwa krakowskiego.

Choco Obsession

3 reviews

Cafes, Coffee & Tea
+48413446677
ul. św. Leonarda 15, 25-311 Kielce, Poland
Rezerwat Kadzielnia

3 reviews

Parks
Al. Legionów, Kielce, Poland
Monte Carlo

3 reviews

Polish, Food
+48413431640
Paderewskiego 20, 25-004 Kielce, Poland