Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Jastrzębie Zdrój

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Jastrzębie Zdrój to nasza propozycja wykonania przekładów o znacznym stopniu zaawansowania. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych i firmy. W ramach prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu prywatnym jak i zawodowym. Wasze przekłady przyjmujemy przez Internet oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o dużym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam przekłady takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Jastrzębie Zdrój – techniczne i medyczne

Translacje specjalistyczne Jastrzębie Zdrój
Przekłady specjalistyczne Jastrzębie Zdrój

Jastrzębie-Zdrój (śl. Jastrzymbje-Zdrůj, niem. Bad Königsdorff-Jastrzemb) – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy 89 590 mieszkańców (2017), a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².

Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miejscowość w ośrodek miejski i przemysłowy.

Zamecek Petrovice

2 reviews

Hotels, Restaurants
Prstna 1, 735 72 Petrovice u Karviné, Czech Republic
Zymft

3 reviews

Barbeque, Beer Gardens
+48536580821
ul. Górne Przedmieście 5, 44-240 Zory, Poland
Rynek w Żorach

3 reviews

Local Flavor
Rynek, Żory, Poland