Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Jastrzębie Zdrój

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Jastrzębie Zdrój to nasza oferta realizacji przekładów o dużym stopniu skomplikowania. Do współpracy zachęcamy klientów indywidualnych i firmy. W obrębie prowadzonych prac przygotowujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Wasze zlecenia przyjmujemy online oraz w naszych filiach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują specjaliści o znaczącym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam tłumaczenia takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Jastrzębie Zdrój – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Jastrzębie Zdrój
Przekłady specjalistyczne Jastrzębie Zdrój

 

Jastrzębie-Zdrój (śl. Jastrzymbje-Zdrůj, niem. Bad Königsdorff-Jastrzemb) – miasto na prawach powiatu, położone na Górnym Śląsku, w południowej części województwa śląskiego. Jeden z ośrodków centralnych aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Liczy 89 590 mieszkańców (2017), a jego powierzchnia wynosi 85,33 km².

Od połowy XIX wieku do lat 90. XX wieku uzdrowisko. W latach 50. XX wieku odkryto tu znaczne zasoby węgla kamiennego, co przekształciło miejscowość w ośrodek miejski i przemysłowy.