Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Brodnica

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Brodnica to nasza oferta realizacji przekładów o znacznym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zapraszamy klientów indywidualnych i firmy. W obrębie uskutecznianych działań wykonujemy tłumaczenia tekstów, która są potrzebne tak w życiu osobistym jak i zawodowym. Państwa przekłady przyjmujemy online i w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszym zespołem kooperują filolodzy o dużym potencjale intelektualnym. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam translacje takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Brodnica – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Brodnica
Przekłady specjalistyczne Brodnica

 

Brodnica (wymowa i; niem. Strasburg in Westpreußen, Strasburg an der Drewenz) – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu brodnickiego, obecnie położone po obu stronach rzeki Drwęcy. Historyczne centrum miasta leży na prawym (zachodnim) brzegu rzeki, w ziemi chełmińskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

Według danych z 1 stycznia 2019 Brodnica liczyła 28 774 mieszkańców.

Miasto królewskie lokowane w 1238 roku położone było w XVI wieku w województwie chełmińskim. Miejsce obrad sejmików elekcyjnych województwa chełmińskiego.