Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Bartoszyce

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Bartoszyce to nasza propozycja realizacji przekładów o dużym stopniu skomplikowania. Do kooperacji zapraszamy osoby prywatne i firmy. W obrębie prowadzonych działań wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są potrzebne tak w życiu prywatnym jak i przy prowadzeniu biznesu. Wasze zlecenia przyjmujemy przez Internet i w naszych filiach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują filolodzy o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do spróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam przekłady takich papierów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Bartoszyce – techniczne i medyczne

 

Przekłady specjalistyczne Bartoszyce
Przekłady specjalistyczne Bartoszyce

 

Bartoszyce (dawniej Barsztyn) – miasto w północnej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, siedziba gminy wiejskiej. Miasto leży na Nizinie Sępopolskiej w dolnym biegu rzeki Łyny.

Miasto położone jest w krainie historycznej Prusy Dolne (na terenie dawnej plemiennej Barcji lub Natangii), kilkanaście kilometrów na północ od granic Warmii. Bartoszyce to miasto o wielowiekowej historii i tradycji, łączące w sobie wpływy polskie, niemieckie i wschodnie.

W latach 1975–1998 Bartoszyce administracyjnie należały do województwa olsztyńskiego. Dzisiaj to ważny węzeł komunikacyjny oraz ośrodek administracyjny, usługowy i kulturalny województwa.

1 stycznia 2018 Bartoszyce liczyły 23 810 mieszkańców.