Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Andrychów

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Andrychów to nasza propozycja realizacji translacji o znacznym stopniu zaawansowania. Do współpracy zachęcamy osoby prywatne i firmy. W ramach prowadzonych prac wykonujemy tłumaczenia dokumentów, która są konieczne tak w życiu osobistym jak i przy prowadzeniu biznesu. Wasze zlecenia przyjmujemy online i w naszych oddziałach stacjonarnych. Z naszą firmą kooperują filolodzy o dużym potencjale intelektualnym. Zachęcamy do wypróbowania naszych usług. W każdej chwili można zlecić nam tłumaczenia takich dokumentów jak:

Tłumaczenia specjalistyczne angielskiego Andrychów – techniczne i medyczne

Translacje specjalistyczne Andrychów
Przekłady specjalistyczne Andrychów

Andrychów (dawniej też Jędr(z)ychów, łac. Andrichovia[potrzebny przypis]) – miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim, nad rzeką Wieprzówką, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Andrychów.

Miasto posiada tradycje przemysłowe sięgające XVIII w. Pokonało problemy związane z transformacją ustrojową i obecnie rozwija się również jako ośrodek przemysłowy: m.in. powstała tam podstrefa specjalnej strefy ekonomicznej zarządzana przez Krakowski Park Technologiczny. Tradycyjne gałęzie przemysłu andrychowskiego to przemysł bawełniany, przemysł włókienniczy i przemysł maszynowy. Z racji położenia, tradycji letniskowej i stale rozwijanego zaplecza stał się ważnym ośrodkiem turystycznym w rejonie Beskidu Małego.

Obiecanki cacanki

1 review

Cafes, Pizza, Coffee & Tea
+48515669680
ul. Garncarska 1, 34-120 Andrychów, Poland
Piekarnia Parowa U Frysia

1 review

Bakeries
Ignacego Daszyńskiego 1 / 8, 34-120 Andrychów, Poland
Park Miniatur

1 review

Amusement Parks
+48338757320
Wadowicka 169, Inwałd, 34-120 Andrychów, Poland