Tłumacz przysięgły angielskiego Żagań

Tłumacz przysięgły angielskiego Żagań to skuteczna oferta przekładów polsko angielskich i angielsko polskich. Do współpracy w omawianym zakresie zapraszamy sektor biznesowy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku. Wykonujemy większość typów tłumaczeń. Każdy z Państwa może zlecić nam przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Protlumaczenia obsługują również teksty przygotowane po angielsku, które należy przetłumaczyć na drugi język obcy. W naszej firmie do najczęściej kupowanych tłumaczeń zaliczyć możemy:

Tłumacz przysięgły angielskiego Żagań – translacje angielskiego

Tłumaczenia przysięgłe angielskiego Żagań
Tłumaczenia przysięgłe angielskiego Żagań

Żagań (pol. hist. Żegań, Żegan lub Zegan; niem. Sagan, Sagan in Schlesien lub Sagan am Bober; łuż. Zahań; cz. Zaháň; łac. Saganensis, Saganum, Sagnum, Zagano lub Zager) – miasto, będące jednocześnie gminą miejską i siedzibą gminy wiejskiej Żagań, zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, na pograniczu Niziny Śląsko-Łużyckiej i Wału Trzebnickiego, nad Bobrem i Czerną Wielką; siedziba powiatu żagańskiego. Usytuowane w odległości 40 km od granicy polsko-niemieckiej i 100 km od granicy polsko-czeskiej.

Według danych z 1 stycznia 2018 Żagań liczył 26 148 mieszkańców.

Żagań jest lokalnym ośrodkiem usługowo-przemysłowym, a także węzłem komunikacyjnym, w którym zbiega się droga krajowa nr 12 i dwie drogi wojewódzkie oraz kilka linii kolejowych. Miasto jest siedzibą dowództwa 11 Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej oraz kilku innych jednostek wojskowych.

Restauracja Kepler Wiesław Augustyniak

3 reviews

Restaurants
Rynek 27 / 28, 68-100 Żagań, Poland
Restauracja Kepler

1 review

Restaurants
+48683772762
ul. Rynek 27/28, 68-100 Żagań, Poland
Restauracja Faraon

3 reviews

Restaurants
+48683634882
Plac Przyjaźni 2, 68-200 Żary, Poland