Szybkie tłumaczenia angielskiego online

2016-11-30 admin Tłumaczenia angielskiego

Szybkie tłumaczenia angielskiego online to nasza oferta w zakresie przekładów polsko angielskich, oraz angielsko polskich wykonywanych w trybie przyspieszonym. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Nasze biuro tłumaczeń angielskiego działa w ramach sieci Protlumaczenia.pl .

Firma jako odrębny twór gospodarczy zarejestrowana została w 2012 rokuPięcioletnie doświadczenie pozwoliło nam na zdobycie stosownej wiedzy oraz poznanie prawideł rządzących potrzebami rynku. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa ofertę ekspresowych realizacji lingwistycznych. W projekt tłumaczeń angielskiego zaangażowanych jest blisko 30 specjalistów. Dzięki ich wiedzy szybkie tłumaczenia angielskiego online mogą się wyróżniać następującymi walorami:

Szybkie tłumaczenia angielskiego online – tłumaczenia ekspresowe

  • Bezbłędna realizacja – tłumaczenia angielskiego online wykonywane są przez filologów o ugruntowanych zdolnościach z zakresu translacji. Przygotowywane dla Państwa przekłady pisemne angielskiego są wolne od błędów i nieścisłości. Starczy powiedzieć, że w 2016 roku zanotowaliśmy na wspomnianym polu zaledwie 6 reklamacji. Każda z nich została rozpatrzona nieomal natychmiastowo.
  • Darmowe wyceny – tłumaczenia angielskiego online podlegają zasadom darmowych wycen. Każdy z dostarczonych dokumentów poddawany jest analizie ze strony oprogramowania typu OCR. Standard ten pozwala na wnikliwą ocenę liczby znaków, zawartych w dostarczonym tekście. W związku z powyższym nasze określenie kosztów wykonania tłumaczenia jest miarodajne i nie odstaje od rzeczywistości.
  • Błyskawiczna wysyłka do klientów – tłumaczenia angielskiego online nie zwlekają z dostarczeniem Państwu tłumaczeń. Przekłady uwierzytelnione wysyłamy do Państwa, najpóźniej po upływie 24 godzin od złożenia zamówienia. Za przygotowanie dostawy nie są pobierane dodatkowe opłaty manipulacyjne. Przesyłkę powierzamy Poczcie Polskiej lub wybranym firmom kurierskim.
  • Miła obsługa – tłumaczenia angielskiego online są koordynowane przez pracowników biura obsługi klienta. Nasz zespół administracyjny trzyma pieczę na prawidłowym obiegiem dokumentów i udziela Państwu stosownych rad. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. Biuro tłumaczeń angielskiego to firma, której warto zaufać. O naszych kompetencjach świadczą zdobyte referencje oraz pozytywne komentarze ze strony Internautów.
Szybkie tłumaczenia angielskiego online
Szybkie tłumaczenia angielskiego online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *