Przekłady techniczne angielskiego online

2016-11-20 admin Tłumaczenia angielskiego

Przekłady techniczne angielskiego online to nasza propozycja z zakresu tłumaczeń specjalistycznych, wykonywanych za pośrednictwem Internetu. Do kooperacji w podanym zakresie zapraszamy firmy oraz instytucje potrzebujące translacji pisemnych. Zapraszamy Państwa do skorzystania z Internetowej platformy zamówień.

Protlumaczenia.pl to biuro tłumaczeń, które powstało w 2012 roku. Od samego początku istnienia dostarczamy Państwu wysokiej jakości przekłady w rozsądnych cenach. W projekt tłumaczeń polsko angielskich zaangażowani są tłumacze z wieloletnim doświadczeniem. Zespół językowy jest wspierany przez native speakerów oraz praktyków zawodowych. Tłumaczenia techniczne angielskiego online  można zamówić na podstawie następujących kroków:

Przekłady techniczne angielskiego online – tłumaczenia specjalistyczne

  • Wybranie zakresu tłumaczenia – tłumaczenia techniczne angielskiego online wymagają uzgodnienia zakresu translacji. Warto dokładnie przygotować się do wyżej wymienionej czynności. Prawidłowe wybranie interesujących Państwa zagadnień pozwoli na uniknięcie zbędnych kosztów.
  • Przesłanie dokumentów na skrzynkę mailową biura tłumaczeń – tłumaczenia techniczne angielskiego online są obsługiwane przez 7 dni w tygodniu. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby. Tłumaczenia niecierpiące zwłoki prosimy poprzedzić stosownym telefonem lub dopiskiem we wiadomości elektronicznej.
  • Poczekanie na darmową wycenę – tłumaczenia techniczne angielskiego online podlegają regułom darmowych wycen. Dokładamy wszelkich starań, aby cena za wykonanie tłumaczenia była korzystna dla naszych odbiorców. W przypadku dokumentów o większym rozmiarze stosowane są rabaty i obniżki cen. Przekłady techniczne angielskiego online są wyceniane z użyciem oprogramowania do rozpoznawania tekstu.
  • Zaakceptowanie kosztów realizacji zlecenia – tłumaczenia techniczne angielskiego online są wykonywane po akceptacji warunków cenowych. W przypadku zleceń o wartości nie przekraczającej 500 PLN istnieje możliwość otrzymania faktury terminowej. Protlumaczenia.pl dokładają wszelkich starań, aby przedstawić Państwu najlepszą ofertę na rynku tłumaczeń pisemnych. Wyrazem kompetencji biura są otrzymywane referencje oraz słowa uznania Internautów.
  • Odebranie tłumaczenia w sposób elektroniczny lub tradycyjny – przekłady techniczne angielskiego online można otrzymać za pomocą wiadomości mailowej lub kurierem. W zależności od charakteru przekładu, druga z opcji jest wybierana jedynie w przypadku tłumaczeń przysięgłych. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorców z całego kraju.
Przekłady techniczne angielskiego online - tłumaczenia specjalistyczne
Tłumaczenia techniczne angielskiego online

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *