Biuro tłumaczeń online Protlumaczenia.pl

2016-11-07 admin Tłumaczenia angielskiego

Biuro tłumaczeń online to nasze panaceum na przekłady zlecane przez Internet. Historia działania firmy sięga 2012 roku. Przedsiębiorstwo tłumaczeniowe Protlumaczenia.pl Spółka Cywilna powstała na bazie doświadczeń firm NET-KREATOR oraz Centrum Dobrych Tłumaczeń. Zapraszamy do kooperacji przez Internet.

Od samego początku istnienia celem działalności naszej triady językowej jest „dostarczanie wysokiej jakości translacji w rozsądnej cenie”. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na zlecenie naszych klientów indywidualnych oraz biznesowych świadczymy usługi z zakresu wszystkich rodzajów przekładów pisemnych. Do najczęściej zamawianych usług należą:

Biuro tłumaczeń online Protlumaczenia.pl

  • Tłumaczenia przysięgłe online – biuro tłumaczeń online wykonuje tłumaczenia wymagające poświadczenia. Ogół zleceń wykonywana jest na podstawie fotokopii lub skanów dokumentów. Translacje rozliczane są podług 1125 znaków ze spacjami. W przypadku zleceń o większej objętości stosowane są rabaty i obniżki cen. Protlumaczenia.pl służą Państwu darmową wysyłką dokumentów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Ofertą firmy objęte jest prawie 40 języków, tłumaczonych  na 80 sposobów. Więcej informacji na temat tłumaczeń przysięgłych online znajduje się pod adresem: https://protlumaczenia.pl/oferta-jezykowa-biura-tlumaczen-online/przeklady-poswiadczone-online/ .
  • Tłumaczenia specjalistyczne online – biuro tłumaczeń online jest do Państwa dyspozycji w zakresie translacji wymagających szczególnej wiedzy i kompetencji zespołu językowego. Protlumaczenia.pl obsługują ponad 50 dziedzin wiedzy. Do najczęściej zamawianych translacji należą przekłady instrukcji obsługi oraz dokumentacji medycznej. W zależności od typu zlecenia tłumaczenia mogą nabrać charakteru przysięgłego lub zwykłego. Grono fachowców językowych reprezentują między innymi tłumacze techniczni NOT oraz native speakerzy. Proces realizacji zleceń może odbywać się w całości zdalnie.  Więcej informacji na temat tłumaczeń specjalistycznych online znajduje się pod adresem: https://protlumaczenia.pl/oferta-jezykowa-biura-tlumaczen-online/tlumaczenia-specjalistyczne-online/ .
  • Tłumaczenia zwykłe online – biuro tłumaczeń online nie stroni od wykonawstwa tłumaczeń zwykłych. Tego rodzaju przekłady to jedna z najtańszych form przekazania lub odbioru treści napisanych w języku obcym. Głównym czynnikiem determinującym taki stan rzeczy jest ilość znaków ze spacjami stosowana dla 1 jednostki tłumaczeniowej. W Protlumaczenia.pl limit ten stanowi 1800 liter oraz znaków przestankowych i przerw między wyrazami.  W omawianej grupie przekładom podlegają takie dokumenty jak: CV, listy motywacje, lokalizacje stron WWW oraz wiele innych. Więcej informacji na temat tłumaczeń zwykłych online znajduje się pod adresem: https://protlumaczenia.pl/oferta-jezykowa-biura-tlumaczen-online/tlumaczenia-zwykle-online/ .
Biuro tłumaczeń online Protlumaczenia.pl
Biuro tłumaczeń online Protlumaczenia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *